Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaivarin aikataulu julkaistu!

Siirry alas

Kaivarin aikataulu julkaistu! Empty Kaivarin aikataulu julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ti Elo 25, 2020 7:18 am

KEHÄ 4 Kimmo Mustonen 91
saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit 17 10.00
saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea 24 11.00
saksanpystykorva, kleinspitz, valkoinen 4 12.30

kromfohrländer 4 12.45
prahanrottakoira 19 13.00
apinapinseri 10 14.15
schipperke 13 14.45

KEHÄ 8 Tiina Taulos 76
* saksanpystykorva, pomeranian 43 10.00
- pennut 8
- urokset 17
- nartut 18 11.30

chihuahua, lyhytkarvainen 21 12.30
venäjäntoy, pitkäkarvainen 5 14.00
venäjäntoy, lyhytkarvainen 2 14.15
bolognese 5


Tsempit kehiin menijöille!!! Very Happy
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa