Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pori KV:n aikataulu (1.8.) julkaistu!

Siirry alas

Pori KV:n aikataulu (1.8.) julkaistu! Empty Pori KV:n aikataulu (1.8.) julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty To Heinä 16, 2020 4:50 am

KEHÄ 5 Goran Gladic 86
* jakutianlaika 2 10.30
* saksanpystykorva, grosspitz, musta ja ruskea 1
spitzien mittaus 10.40
* saksanpystykorva, mittelspitz, muut värit 31
– pennut 5
– urokset 11
– nartut 15 11.30
* saksanpystykorva, mittelspitz, musta ja ruskea 8 13.00
* saksanpystykorva, kleinspitz, valkoinen 5 13.30
* saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit 18 13.45
* saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea 9 14.45

* chow chow 1 15.20
* japaninpystykorva 4
* pitkäkarvainen pyreneittenpaimenkoira 3 15.40
* polski owczarek nizinny 4


KEHÄ 15 Jussi Liimatainen 88
* saksanpystykorva, keeshond 14 10.00
* saksanpystykorva, pomeranian 18 10.50

* cavalier kingcharlesinspanieli (nartut, ROP, Rop-vet) 26 12.30
* mopsi 22 14.00
* basenji 8 15.30

Tsempit kehiin menijöille! Smile
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa