Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riihimäen KV-näyttelyn aikataulu 30.8.2020!

Siirry alas

Riihimäen KV-näyttelyn aikataulu 30.8.2020! Empty Riihimäen KV-näyttelyn aikataulu 30.8.2020!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Pe Elo 21, 2020 4:09 am

KEHÄ 3 Leni Finne 83
pyreneittenkoira 8 09.00
amerikanakita 8
basenji 23 10.00
harmaa norjanhirvikoira 12 11.30
TAUKO
saksanpystykorva, pomeranian 17 13.00
shiba 15 14.00

KEHÄ 15 Tarja Kallio 92
akita 13 09.00
kainkoira 4 09.50
kishunkoira 4
shikokunkoira 5 10.30
hokkaidonkoira 2
thai ridgeback 2 11.00
jakutianlaika 7
itäsiperianlaika 1 11.30
länsisiperianlaika 1
lunnikoira 2
saksanpystykorva, keeshond 6 11.50
TAUKO
spitzien mittaus 12.50

saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit 12
saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea 10 13.40
saksanpystykorva, mittelspitz, valkoinen 2 14.30
saksanpystykorva, mittelspitz, muut värit 16
saksanpystykorva, mittelspitz, musta ja ruskea 5


Tsempit kehiin menijöille!! sunny
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa