Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pärnun spitzerkkarin 10.7.2020 aikataulu!

Siirry alas

Pärnun spitzerkkarin 10.7.2020 aikataulu! Empty Pärnun spitzerkkarin 10.7.2020 aikataulu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty To Heinä 02, 2020 12:31 am

RING 6 Judge: Hedi Kumm, Viro (92)

CIRNECO DELL'ETNA (199) 1 13:00
PHARAOH HOUND (248) 1 13:03
PORTUGUESE WARREN HOUND MINIATURE, SHORT AND SMOOTH (94) 1 13:06
PORTUGUESE WARREN HOUND MEDIUM-SIZED, SHORT AND SMOOTH (94) 1 13:09
FINNISH SPITZ (49) 1 13:12
AMERICAN AKITA (344) 6 13:15
SIBERIAN HUSKY (270) 5 13:33
SAMOYED (212) 8 13:48
ALASKAN MALAMUTE (243) 7 14:12
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ white (97) 4 14:33
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ black & brown (97) 1 14:45
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 5 14:48
GERMAN MINIATURE SPITZ black & brown (97) 7 15:03
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 12 15:24
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 5 16:00
GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 27 16:15


Tsempit kehään menijöille! Smile

Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa