Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sastamalan ryhmiksen (27.9.) aikataulu!

Siirry alas

Sastamalan ryhmiksen (27.9.) aikataulu! Empty Sastamalan ryhmiksen (27.9.) aikataulu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ma Syys 14, 2020 1:06 am

KEHÄ 1 Juha Putkonen 71
rhodesiankoira 5 10.00
saksanpystykorva, keeshond 10 10.20
jakutianlaika 2 11.00
* shiba 5 11.05
* kainkoira 2 11.20
saksanpystykorva, pomeranian 12 11.30
TAUKO
saksanpystykorvien mittaus 12.45

saksanpystykorva, kleinspitz, valkoinen 3 12.50
saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit 2 13.00
saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea 4 13.10
saksanpystykorva, mittelspitz, valkoinen 3 13.25
saksanpystykorva, mittelspitz, muut värit 13 13.40
saksanpystykorva, mittelspitz, musta ja ruskea 7 14.30

* portugalinpodengo, karkeakarvainen, pieni 2 15.00
* perunkarvatonkoira, pieni 1

Tsemppiä kehään menijöille!! alien
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 558
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa