Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hyvinkään NORD (27.9.) aikataulut julkaistu!

Siirry alas

Hyvinkään NORD (27.9.) aikataulut julkaistu! Empty Hyvinkään NORD (27.9.) aikataulut julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty La Syys 12, 2020 12:09 am

Tuomarimuutos pommeille ja kessuille!!

KEHÄ 29 Saija Juutilainen 83
Harjoitusarvostelija Tapio Kakko; länsigöötanmaanpystykorva
* alaskanmalamuutti 18 10.00
* basenji 24 11.10
tauko
* länsigöötanmaanpystykorva 12 13.00
* saksanpystykorva, pomeranian 15 13.45
* saksanpystykorva, keeshond 14


KEHÄ 32 Sari Holopainen 91
pohjanpystykorva 4 09.00
saksanpystykorva, grosspitz, musta ja ruskea 2 09.15
saksanpystykorva, grosspitz, valkoinen 1 09.20
spitzien mittaus
saksanpystykorva, kleinspitz, valkoinen 2 09.25
saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea 10 09.30
saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit 16 10.10
tauko
saksanpystykorva, mittelspitz, valkoinen 2 11.30
saksanpystykorva, mittelspitz, musta ja ruskea 16 11.45
saksanpystykorva, mittelspitz, muut värit 38 12.35
- urokset 17
- nartut 21 13.45


Tsempit kehään menijiölle!! Very Happy
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa