Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helsinki KV-näyttelyn 13.9. aikataulut!

Siirry alas

Helsinki KV-näyttelyn 13.9. aikataulut! Empty Helsinki KV-näyttelyn 13.9. aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty To Syys 03, 2020 6:09 am

KEHÄ 5 Irina Poletaeva 76
* japaninpystykorva 7 10.00
* saksanpystykorva, keeshond 8 10.25
spitzien mittaus 11.00
* saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea 5 11.10
* saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit 11 11.30
* saksanpystykorva, mittelspitz, valkoinen 1 12.10
* saksanpystykorva, mittelspitz, musta ja ruskea 3
* saksanpystykorva, mittelspitz, muut värit 17 12.20
* saksanpystykorva, pomeranian 24 13.30


Tsemppiä kehään menijöille! Twisted Evil
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa