Saksanpystykorvat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porvoon (12.9.) aikataulu!

Siirry alas

Porvoon (12.9.) aikataulu! Empty Porvoon (12.9.) aikataulu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Syys 02, 2020 9:15 am

KEHÄ 5 Kirsi Honkanen ............................................... 91
lapinporokoira..............................................................7 08.45
suomenpystykorva........................................................3 09.15
saksanpystykorva, keeshond......................................14 09.30
spitzien mittaus...................................................................... 10:25
saksanpystykorva, mittelspitz, muut värit..................22 10.30
TAUKO
saksanpystykorva, mittelspitz, musta ja ruskea...........4 12.15
saksanpystykorva, mittelspitz, valkoinen.....................3 12.30
saksanpystykorva, kleinspitz, muut värit.....................9 12.45
saksanpystykorva, kleinspitz, musta ja ruskea..........10 13.30
TAUKO
saksanpystykorva, pomeranian..................................19 14.30


Tsempit kehään menijöille! Very Happy
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 559
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa