Pärnu KV:n aikataulut (6.-7.7.) julkaistu!

Siirry alas

Pärnu KV:n aikataulut (6.-7.7.) julkaistu! Empty Pärnu KV:n aikataulut (6.-7.7.) julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Pe Kesä 21, 2019 12:45 am

F]]Lauantai 6.7.2019[/u]

RING 16 Judge: Galyna Kalinichenko, Ukraine (88)
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 13 10:00
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ black & brown (97) 5 10:39
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 2 10:54
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ white (97) 4 11:00
GERMAN MINIATURE SPITZ black & brown (97) 2 11:12
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 7 11:18
GERMAN MINIATURE SPITZ white (97) 4 11:39

CHOW CHOW (205) 6 11:51
EURASIAN (291) 4 12:09
NORWEGIAN ELKHOUND GREY (242) 3 12:21
ITALIAN VOLPINO (195) 3 12:30
JAPANESE SPITZ (262) 3 12:39
JÄMTHUND (42) 8 12:48
NORWEGIAN LUNDEHUND (265) 2 13:12
SHIBA (257) 9 13:18
FINNISH LAPPHUND (189) 11 13:45
FINNISH SPITZ (49) 2 14:18

Sunnuntai 7.7.2019

RING 7 Judge: Marko Lepasaar, Eesti (89)
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 10 10:00
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ black & brown (97) 5 10:30
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 2 10:45
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ white (97) 4 10:51
GERMAN MINIATURE SPITZ black & brown (97) 2 11:03
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 5 11:09
GERMAN MINIATURE SPITZ white (97) 4 11:24

SCHNAUZER black (182) 1 11:36
SCHNAUZER pepper and salt (182) 14 11:39
MINIATURE SCHNAUZER black (183) 17 12:21
MINIATURE SCHNAUZER black and silver (183) 12 13:12
GIANT SCHNAUZER black (181) 5 13:48
RUSSIAN BLACK TERRIER (327) 6 14:03
AFFENPINSCHER (186) 2 14:21


Tsempit kehiin menijöille!! Very Happy
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 537
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Lievestuore

http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa