Tallinnan KV-näyttely 9.2.2019 aikataulut!

Siirry alas

Tallinnan KV-näyttely 9.2.2019 aikataulut! Empty Tallinnan KV-näyttely 9.2.2019 aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty To Tammi 31, 2019 6:39 am

RING 2 Judge: Siret Lepasaar, Eesti (73)
GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 7 10:00
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 6 10:21
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 4 10:39
GERMAN GIANT SPITZ black or brown (97) 1 10:51
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ black & brown (97) 1 10:54
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 4 10:57

IRISH WOLFHOUND (160) 1 11:09
DEERHOUND (164) 6 11:12
AFGHAN HOUND (228) 7 11:30
SALUKI (269) 6 11:51
ITALIAN GREYHOUND (200) 6 12:09
WHIPPET (162) 10 12:27
BORZOI - RUSSIAN HUNTING SIGHTHOUND (193) 6 12:57
POLISH GREYHOUND (333) 1 13:15
AZAWAKH (307) 3 13:18
SLOUGHI (188) 3 13:27
GREYHOUND (158) 1 13:36

Tsempit kehään menijöille! Very Happy
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 451
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa