Tartto, Viro 12.-13.1.2019, aikataulut!

Siirry alas

Tartto, Viro 12.-13.1.2019, aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty La Tammi 05, 2019 2:02 am

Lauantai 12.1.2019

RING 3 Judge: Kalvo Kriisk, Eesti  (80)
EURASIAN (291) 3 10:00
YAKUTIAN LAIKA (Breed not recognized by F.C.I.) 3 10:09
JÄMTHUND (42) 1 10:18
LAPPONIAN HERDER (284) 1 10:21
SWEDISH VALLHUND (14) 1 10:24
FINNISH LAPPHUND (189) 3 10:27
PORTUGUESE WARREN HOUND MINIATURE, SHORT AND SMOOTH (94) 1 10:36
BASENJI (43) 6 10:39
AKITA (255) 2 10:57
AMERICAN AKITA (344) 6 11:03
CHOW CHOW (205) 3 11:21
JAPANESE SPITZ (262) 3 11:30
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 2 11:39
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ white (97) 2 11:45
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 3 11:51
GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 8 12:00

ALASKAN MALAMUTE (243) 8 12:24
SHIBA (257) 5 12:48
SIBERIAN HUSKY (270) 7 13:03
SAMOYED (212) 12 13:24

Sunnuntai 13.1.2019

RING 3 Judge: George Kostopoulos, Greece  (74)
JAPANESE SPITZ (262) 3 10:00
CHOW CHOW (205) 1 10:09
AKITA (255) 2 10:12
ALASKAN MALAMUTE (243) 8 10:18
AMERICAN AKITA (344) 8 10:42
SAMOYED (212) 11 11:06
BASENJI (43) 6 11:39
SHIBA (257) 4 11:57
EURASIAN (291) 3 12:09
SIBERIAN HUSKY (270) 7 12:18
YAKUTIAN LAIKA (Breed not recognized by F.C.I.) 2 12:39
JÄMTHUND (42) 1 12:45
FINNISH LAPPHUND (189) 3 12:48
LAPPONIAN HERDER (284) 1 12:57
SWEDISH VALLHUND (14) 1 13:00
PORTUGUESE WARREN HOUND MINIATURE, SHORT AND SMOOTH (94) 1 13:03
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 1 13:06
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ white (97) 2 13:09
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 3 13:15
GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 6 13:24


Tsempit kehään menijöille!!
Like a Star @ heaven I love you
Retu-97
Retu-97

Viestien lukumäärä : 492
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa