Riikan aikataulut (9.6.) julkaistu!

Siirry alas

Riikan aikataulut (9.6.) julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ti Kesä 05, 2018 9:32 am

2. Rings. Dušan Paunovič (RS) 65
Podengo Portugues peq.cerd. 1 10:00
Podengo Portugues peq.liso 1 10:04
Podengo Portugues medio cerd. 1 10:08
Podengo Portugues med.liso 1 10:12
Cirneco dell`Etna 3 10:16
Karjalankarhukoira 1 10:27
Norrbottenspets 3 10:31
Suomenlapinkoira 3 10:42
Svensk Lapphund 1 10:53
Swedish Vallhund 4 10:57
Zapadno-Sibirskaja Laika 2 11:11
Icelandic Sheepdog 2 11:18
Wolfspitz 1 11:25
Deutscher Mittelspitz (white) 2 11:29
Deutscher Mittelspitz (bl,br) 4 11:36
Deutscher Mittelspitz (any colour) 5 11:50
Kleinspitz (white) 7 12:08
Kleinspitz (black,brown) 3 12:33
Kleinspitz (any colour) 10 12:44
Zwergspitz 10 13:19


Omistajalistaus: http://www.dogs.lv/data/izstade/junijs/owners_LVW18.pdf
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 483
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa