Latvian KV:n aikataulut ilmestyneet! :)

Siirry alas

Latvian KV:n aikataulut ilmestyneet! :)

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ti Helmi 27, 2018 11:53 am

Lauantai 17.3.

18. RINGS Judge - Aida RIVERA FRANCO (CO) 97
Alaskan Malamute 5 10:00
Wolfspitz 5 10:15
Deutscher Grosspitz (black,brown) 2 10:30
Deutscher Mittelspitz (any colour) 6 10:36
Deutscher Mittelspitz (black,brown) 3 10:57
Deutscher Kleinspitz (white) 2 11:06
Deutscher Kleinspitz (black,brown) 9 11:12
Deutscher Kleinspitz (any colour) 16 11:39
Zwergspitz 26 12:24

Samoiedskaia Sobaka 23 13:42


Sunnuntai 18.3.

15. RINGS. Judge - Elena AGAFONOVA (IT) 96
Deutscher Grosspitz (black,brown) 2 10:00
Deutscher Mittelspitz (black,brown) 4 10:06
Deutscher Mittelspitz (any colour) 8 10:18
Deutscher Kleinspitz (white) 4 10:45
Deutscher Kleinspitz (black,brown) 9 10:57
Deutscher Kleinspitz (any colour) 21 11:24
Zwergspitz 28 12:24

Wolfspitz 6 13:48
Alaskan Malamute 5 14:06
Thai Ridgeback Dog 3 14:21
Swedish Vallhund 4 14:30
Norrbottenspets 1 14:42
Perro sin pelo del Peru (Large) 1 14:45

Omistajalistat: http://www.dogs.lv/data/izstade/mart/owners_marts.pdf

Tsempit kaikille kehiin menijöille!!
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 453
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa