Tartton KV:n (4.-5.11.) aikataulut!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Tartton KV:n (4.-5.11.) aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Loka 25, 2017 10:25 am

Lauantai 4.11.2017
RING 13 Judge: Jean-Claude Klein, France (81)

GRIFFON BELGE (81) 2 10:00
GRIFFON BRUXELLOIS (80) 1
PETIT BRABANCON (82) 4
JAPANESE CHIN (206) 1
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 8
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ black & brown (97) 1
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 3
GERMAN MINIATURE SPITZ black & brown (97) 6
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 12
GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 14 11:55

STANDARD POODLE black & brown & white (172) 7
MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 3
MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 3
MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 6
MINIATURE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 5
TOY POODLE (172) 5


Sunnuntai 5.11.2017
RING 16 Judge: Oleg Yanchev, Russia (77)

BROHOLMER (315) 1 10:00
DOBERMANN (143) 8 10:03
BOXER (144) 10 10:27
GREAT DANE fawn & brindle (235) 4 10:57
GREAT DANE blue (235) 1 11:09
GREAT DANE black & harlequin (235) 4 11:12
ITALIAN CORSO DOG (343) 1 11:24
DOGO ARGENTINO (292) 2 11:27
MAJORCA MASTIFF (249) 2 11:33
AFFENPINSCHER (186) 1 11:39
CAUCASIAN SHEPHERD DOG (328) 7 11:42
CENTRAL ASIA SHEPHERD DOG (335) 4 12:03
BULLDOG (149) 2 12:15
DOGUE de BORDEAUX (116) 5 12:21
SHAR PEI (309) 1 12:36
AMERICAN HAIRLESS TERRIER (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.) 1 12:39
EAST-EUROPEAN SHEPHERD DOG (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.) 1 12:42
GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 14 12:45
GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 8 13:27

RING 17 Judge: Grzegorz Weron, Poland (80)
IRISH WOLFHOUND (160) 9 10:00
SALUKI (269) 14 10:27
ITALIAN GREYHOUND (200) 8 11:09
AFGHAN HOUND (228) 11 11:33
AZAWAKH (307) 1 12:06
GREYHOUND (158) 5 12:09
WHIPPET (162) 12 12:24
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ black & brown (97) 1 13:00
GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 3 13:03
GERMAN MINIATURE SPITZ black & brown (97) 6 13:12
GERMAN MINIATURE SPITZ orange & grey & other colours (97) 10 13:30


Tsempit kehiin menijöille!!! Very Happy
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 351
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa