Druskininkai KV 6.8.2017 aikataulut!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Druskininkai KV 6.8.2017 aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Elo 02, 2017 1:16 am

Ring 8 ANDI HUDONO (Indonesia) Breed Cat. No Time
1 Deutscher Zwergspitz 977 - 994 10:00
2 Deutscher Kleinspitz (other colors) 968 - 975 10:48
3 Deutscher Mittelspitz (white) 995 - 996 11:09
4 Deutscher Mittelspitz (other colors) 997 - 1002 11:15
5 Deutscher Mittelspitz (brown, black) 1003 11:33
6 Wolfspitz (Keeshond) 1004 - 1011 11:36

7 Eurasier 891 - 893 11:54
8 Podenco Ibicenco (pelo cerdoso) 896 12:03
9 Podenco Ibicenco (pelo corto) 897 12:06
10 Icelandic Sheepdog 898 - 901 12:09
11 Lapinporokoira) 909 - 910 12:21
12 Norwegian Buhund)911 12:27
13 Suomenlapinkoira 960 - 963 12:30
14 Swedish Elkhound 964 - 965 12:42
15 Volpino Italiano 1012 - 1016 12:48
16 Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Long- And Wire-haired Small 914 - 917 13:03
17 Vostochno-Sibirskaja Laika 919 13:15
18 Swedish Vallhund 966 13:18
19 Perro sin pelo del Perú (medio) 912 - 913 13:21
20 Nihon Supittsu 902 - 908 13:27
21 Riesenschnauzer (black) 443 - 461 13:48

Omistajalistat: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/sav08.06.pdf
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 343
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa