Druskininkai KV 5.8.2017 aikataulut!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Druskininkai KV 5.8.2017 aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Elo 02, 2017 1:10 am

Ring 8 JEAN LAWLESS (Ireland) Breed Cat. No Time
1 Eurasier 891 - 893 10:00
2 Podenco Ibicenco (pelo cerdoso) 896 10:09
3 Podenco Ibicenco (pelo corto) 897 10:12
4 Icelandic Sheepdog 898 - 901 10:15
5 Perro sin pelo del Perú (medio) 912 - 913 10:27
6 Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Smooth- And Short-haired Small 918 10:33
7 Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Long- And Wire-haired Small 914 - 917 10:36
8 Suomenlapinkoira 960 - 963 10:48
9 Swedish Elkhound 964 - 965 11:00
10 Deutscher Kleinspitz (other colors)968 - 975 11:06
11 Deutscher Kleinspitz (brown, black) 976 11:30
12 Deutscher Zwergspitz977 - 994 11:33
13 Deutscher Mittelspitz (white) 995 - 996 12:24
14 Deutscher Mittelspitz (other colors) 997 - 1002 12:30
15 Deutscher Mittelspitz (brown,black) 1003 12:48
16 Wolfspitz (Keeshond) 1004 - 1011 12:51

17 Volpino Italiano 1012 - 1016 13:09
18 Nihon Supittsu 902 - 908 13:24
19 Lapinporokoira 909 - 910 13:45
20 Norwegian Buhund 911 13:51
21 Vostochno-Sibirskaja Laika 919 13:54
22 Swedish Vallhund 966 13:57

Omistajalista: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/sav08.05.pdf
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 335
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa