Druskininkai KV 4.8.2017 aikataulut!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Druskininkai KV 4.8.2017 aikataulut!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Elo 02, 2017 1:03 am

Ring 8 BORIS SPOLJARIČ (Croatia) Breed Cat. No Time
1 Airedale Terrier 601 - 609 12:00
2 Eurasier 891 - 893 12:24
3 Wolfspitz (Keeshond) 1004 - 1011 12:33
4 Deutscher Zwergspitz 977 - 994 12:57
5 Deutscher Kleinspitz (other colors) 968 - 975 13:48
6 Deutscher Kleinspitz (brown, black) 976 14:12
7 Deutscher Mittelspitz (white) 995 - 996 14:15
8 Deutscher Mittelspitz (other colors) 997 - 1002 14:21
9 Deutscher Mittelspitz (brown, black) 1003 14:39
10 Podenco Ibicenco (pelo cerdoso) 896 14:42
11 Podenco Ibicenco (pelo corto) 897 14:45
12 Icelandic Sheepdog 898 - 901 14:48
13 Vostochno-Sibirskaja Laika 919 15:00
14 Lapinporokoira 909 - 910 15:03
15 Norwegian Buhund 911 15:09
16 Suomenlapinkoira 960 - 963 15:12
17 Volpino Italiano 1012 - 1016 15:24
18 Nihon Supittsu 902 - 908 15:39
19 Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Smooth- And Short-haired Small 918 16:00
20 Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Long- And Wire-haired Small 914 - 91
21 Perro sin pelo del Perú (medio) 912 - 913 16:15
22 Swedish Elkhound 964 - 965 16:21
23 Swedish Vallhund 966 16:27


Omistajalista: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/savi08.04.pdf
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 335
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa