Rigan KV 11.6. aikataulut julkaistu + omistajatiedot!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Rigan KV 11.6. aikataulut julkaistu + omistajatiedot!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Toukokuu 31, 2017 11:59 pm

6.Rings. Franki LEUNG (CN) 79
Wolfspitz                             7   10:00
Deutscher Mittelspitz (bl,br) 4   10:25
Deutscher Mittelspitz (any colour) 4 10:39
Kleinspitz (white)                3      10:53
Kleinspitz (black,brown)      3       11:04
Kleinspitz (any colour)        7       11:15
Zwergspitz                        22     11:40
Chow Chow                       2       13:01
Shiba                              16      13:08
Bichon Maltese                 11      14:04

Omistajalista: http://dogs.lv/data/izstade/junijs/Owners_LVW17.pdf

Tsemppiä kehään menjöille!!
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 351
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa