Baltic Winnerin (27.-28.5.) aikataulut + omistajatiedot julkaistu!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Baltic Winnerin (27.-28.5.) aikataulut + omistajatiedot julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Toukokuu 17, 2017 4:12 am

Lauantaina 27.5.

Ring 16 MICA MLADENOVIC (Serbia)
Breed Cat. No Time
Deutscher Kleinspitz (other colors) 1209 - 1228 10:00
Deutscher Kleinspitz (white) 1208 11:00
Deutscher Kleinspitz (brown, black)1229 - 1231 11:03
Deutscher Zwergspitz 1232 - 1264 11:12
Deutscher Mittelspitz (other colors) 1269 - 1271 12:48
Deutscher Mittelspitz (white) 1265 - 1268 12:57
Deutscher Mittelspitz (brown, black) 1272 - 1277 13:09

Nihon Supittsu 1104 - 1117 13:27

Omistajalista: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/sav.27.pdf


Sunnuntai 28.5.

Ring 9 TOMAS KUCERA (Czech Republik)
Breed Cat. No Time
Coton De Tulear 2010 - 2023 10:00
Chinese Crested Dog 1815 - 1833 10:42
Boston Terrier 1666 - 1674 11:39
King Charles Spaniel 1789 - 1794 12:03
Pekingese 1931 - 1933 12:12
Bichon Bolognese 1662 - 1665 12:21
Shih Tzu 1970 - 1977 12:33
Tibetan Terrier 1990 - 1994 12:57
Lowchen 1979 - 1982 13:12
Deutscher Mittelspitz (white) 1265 - 1268 13:24
Deutscher Mittelspitz (other colors) 1269 - 1271 13:36
Deutscher Mittelspitz (brown, black) 1272 - 1277 13:45


Ring 10 ICHIRO ISHIKAWA (Japan)
Breed Cat. No Time
Deutscher Kleinspitz (other colors) 1209 - 1228 10:00
Deutscher Kleinspitz (white) 1208 11:00
Deutscher Kleinspitz (brown, black) 1229 - 1231 11:03
Deutscher Zwergspitz 1232 - 1264 11:12

Basenji 1064 - 1075 12:51
Chow Chow 1076 - 1088 13:21
Eurasier 1089 - 1093 13:57
Nihon Supittsu 1104 - 1117 14:12
Volpino Italiano 1284 14:48

Osallistujaluettelo: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/sav.281.pdf

Tsempit kehiin menijöille!! Basketball
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 343
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Baltic Winnerin (27.-28.5.) aikataulut + omistajatiedot julkaistu!

Viesti kirjoittaja Suhina lähetetty Ti Toukokuu 30, 2017 10:38 am

Joitain tuloksia ulkomuistista. Arvio osalla perustuu siihen, että eivät olleet rop kehässä.

Perjantai

Valkoiset

Darrenhoff Hello Kitty EH
Damirazin Waahtokarkki EH
Hello Kitty am Jungferbach CAC ROP-> LT CH -> BALT CH

murut

Ticapon Hippy shake JUN CAC rop-junior ROP
Teddybear rockers orlando cac
Damirazin x-tra x-pertti cac pu2?

Tariquun black utopia
Damirazin ällikällä lyöty cac
Tassukankareen Jatsi  cac
Damirazin Hallayön Hengetär vet cac vsp ?

muut värit

Damirazin Yhä Yllättäjä cac rop
Damirazin Auringon Lahja jun CAC vsp
Damirazin Paljon Puhuva EH?


Lauantai baltian voittaja


Darrenhoff Hello Kitty JUN cac Baltian juniori-voittaja
Damirazin Waahtokarkki cac v-cacib
Hello Kitty am Jungferbach CAC cacib rop Baltian voittaja-17

murut

Ticapon Hippy shake JUN CAC rop junior baltian juniorivoittaja-17
Teddybear rockers orlando cac
Damirazin x-tra x-pertti cac cacib baltian voittaja-17

Tariquun black utopia
Damirazin ällikällä lyöty cac Baltian voittaja-17
Tassukankareen Jatsi  cac
Damirazin Hallayön Hengetär vet cac  baltian veteraanivoittaja-17

muut värit

Damirazin Yhä Yllättäjä cac rop Baltian voittaja-17
Damirazin Auringon Lahja jun CAC Baltian juniorivoittaja-17
Damirazin Paljon Puhuva cac cacib  Baltian voittaja-17


Sunnuntai


Darrenhoff Hello Kitty jun cac rop-junior ROP -> LT JCH
Damirazin Waahtokarkki cac cacib
Hello Kitty am Jungferbach CAC v-cacib

murut

Ticapon Hippy shake EH
Teddybear rockers orlando cac cacib
Damirazin x-tra x-pertti cac

Tariquun black utopia
Damirazin ällikällä lyöty cac cacib
Tassukankareen Jatsi  cac
Damirazin Hallayön Hengetär vet cac rop

muut värit

Damirazin Yhä Yllättäjä cac rop
Damirazin Auringon Lahja jun CAC vsp
Damirazin Paljon Puhuva ?
avatar
Suhina

Viestien lukumäärä : 39
Join date : 08.11.2014

Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa