Riga (Latvia) KV:n aikataulut julkaistu!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Riga (Latvia) KV:n aikataulut julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ke Helmi 22, 2017 8:11 am

Lauantai 18.3.

Rings.18  Manola POGGESI (IT) 87
Tibetas spaniels/Tibetan Spaniel 6 10:00
Čau čau/Chow Chow 4 10:21
Samojeds/Samoiedskaia Sobaka 13 10:35
Šiba/Shiba 6 11:21
Vilku špics/Wolfspitz 3 11:42
Vācu vidējais špics (balts)/Mittelspitz (white) 2 11:53
Vācu mazais špics (brūns,melns)/Kleinspitz (black,brown) 2 12:00  <- Tämän on varmaan tarkoitus olla Mittelspitz, musta & ruskea!
Vācu vidējais špics (citas krāsas)/Mittelspitz (any colour) 4 12:07
Vācu mazais špics (balts)/Kleinspitz (white) 2 12;21
Vācu mazais špics (brūns,melns)/Kleinspitz (black,brown) 3 12:28
Vācu mazais špics (citas krāsas)/Kleinspitz (any colour) 8 12:39
Punduršpics/Zwergspitz 34 13:07



19.3. Sunnuntai

Rings. 4 Eva NIELSEN (SE) 87
Vilku špics/Wolfspitz 3 10:00
Vācu vidējais špics (balts)/Mittelspitz (white) 2 10:11
Vācu mazais špics (brūns,melns)/Kleinspitz (black,brown) 2 10:18 <- Tämän on varmaan tarkoitus olla Mittelspitz, musta & ruskea!
Vācu vidējais špics (citas krāsas)/Mittelspitz (any colour) 4 10:25
Vācu mazais špics (balts)/Kleinspitz (white) 2 10:39
Vācu mazais špics (brūns,melns)/Kleinspitz (black,brown) 3 10:46
Vācu mazais špics (citas krāsas)/Kleinspitz (any colour) 8 10:57
Punduršpics/Zwergspitz 34 11:25

Čau čau/Chow Chow 4 13:21
Akita/Akita 5 13:35
Šiba/Shiba 5 13:53
Samojeds/Samoiedskaia Sobaka 15 14:11

Omistajalistat: http://www.dogs.lv/data/izstade/mart/owners_marts2.pdf

Tsempit kehiin menijöille!! Tuloksia odotellessa foorumille!
rabbit
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 351
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Riga (Latvia) KV:n aikataulut julkaistu!

Viesti kirjoittaja Suhina lähetetty Ke Maalis 22, 2017 3:29 am

Lauantai

valkoiset mittelit

Prince of Belgium van het Sneeuwvlokje JCAC VSP
Hello Kitty am Jungferbach CAC CACIB ROP

murut

Aitokuun  Lapintyttö JCAC PN2
Hulmukan Oili CAC CACIB ROP

muut värit

Tregai matthias JCAC PU2
Tempore Fights Fires CAC CACIB VSP ->LV CH

Pikkulaakson Breeta ERI
Assandine"s Real Life Cinderella CAC CACIB ROP ->LV CH


Sunnuntai

Lauantai

valkoiset mittelit

Prince of Belgium van het Sneeuwvlokje JCAC ROP
Hello Kitty am Jungferbach CAC CACIB VSP   (ja kyllä, otin sertin vastaan koska valioarvoa EI oltu Virosta eikä Suomesta vielä vahvistettu! )

murut

Aitokuun  Lapintyttö ERI
Hulmukan Oili CAC CACIB ROP

muut värit

Tregai matthias JCAC PU2
Tempore Fights Fires PU1 CACIB ROP

Pikkulaakson Breeta ERI
Assandine"s Real Life Cinderella PN1 CACIB VSP
avatar
Suhina

Viestien lukumäärä : 39
Join date : 08.11.2014

Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa