Vilnan (Liettua) KV 4. - 5.3.17 aikataulut julkaistu!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Vilnan (Liettua) KV 4. - 5.3.17 aikataulut julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ti Helmi 21, 2017 11:50 pm

Lauantai 4.3.2017

Ring 3 SVETLANA KOROTAEVA (Russia)
Deutscher Kleinspitz (white)) 867 - 871 10:00
Deutscher Kleinspitz (other colors) 872 - 886 10:15
Deutscher Kleinspitz (brown,black)887 11:00
Deutscher Mittelspitz (white) 910 - 911 11:03
Deutscher Mittelspitz (other colors)912 - 922 11:09
Deutscher Mittelspitz (brown, black) 923 - 932 11:39

Irish Terrier 481 - 483 12:09
Australian Silky Terrier 510 - 516 12:18
Australian Terrier 517 - 519 12:39
Terrier Brasileiro 523 - 527 12:48
Cesky Terrier 532 13:03
Airedale Terrier 552 - 556 13:06
Glen of Imaal Terrier 557 - 558 13:18
Deutsche Jagdterrier 559 13:24
Irish Soft Coated Wheaten Terrier 582 - 587 13:27
Lakeland Terrier 588 - 590 13:45
Skye Terrier 622 13:54
Welsh Terrier 654 13:57
English Toy Terrier 508 - 509 14:00
Kerry Blue Terrier 574 14:06
Yorkshire Terrier 560 - 572 14:09

Ring 20 GUIDO SCHÄFER (Germany)
Podenco Ibicenco (pelo corto) 787 - 789 10:00
Nihon Supittsu 790 - 793 10:06
Karjalankarhukoira 794 - 795 10:18
Lapinporokoira 796 - 797 10:24
Suomenlapinkoira 857 - 862 10:30
Swedish Lapphund 864 - 865 10:48
Suomenpystykorva 863 10:54
Basenji 772 - 782 10:57
Norbottenspets 798 - 799 11:30
Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Long- And Wire-haired Medium-sized) 800 11:36
Portuguese Warren Hound-portuguese Podengo Smooth- And Short-haired Small) 801 - 805 11:39
Deutscher Zwergspitz 888 - 909 11:54

Omistajat: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/Sav-2017.03.041.pdf

Sunnuntai 5.3.2017

Ring 20 ALAN BENNET (Canada)
Welsh Corgi Cardigan 130 - 141 10:00
Welsh Corgi Pembroke 142 - 149 10:36
Deutscher Kleinspitz (white) 867 - 870 11:00
Deutscher Kleinspitz (other colors) 875 - 886 11:09
Deutscher Kleinspitz (brown,black) 887 11:33
Deutscher Zwergspitz 888 - 909 11:36
Deutscher Mittelspitz (white) 910 - 911 12:42
Deutscher Mittelspitz (other colors) 912 - 922 12:48
Deutscher Mittelspitz (brown, black) 923 - 929 13:12

Shiba 821 - 830 13:30
Shikoku 855 - 856 13:57
Thai Ridgeback Dog 866 14:03
Basenji 773 - 783 14:06

Omistajat: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/Sav2017.03.051.pdf

Tsempit kehiin menijöille! Tulokset olisi kivaa luettavaa foorumilla! Very Happy
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 343
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun

- Similar topics

 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa