Valmieran kansallisen näyttelyn aikataulut (18.2. ja 19.2.2017)

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Valmieran kansallisen näyttelyn aikataulut (18.2. ja 19.2.2017)

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ma Helmi 13, 2017 7:59 am

Lauantai 18.2.2017

9. Rings. Nadjia Timmermans-Kadenko (the Netherlands) 99
Riesenschnauzer (black) 3 10:00
Schnauzer (black) 1 10:11
Schnauzer (pepper/salt) 4 10:14
Zwergschnauzer (white) 3 10:28
Zwergschnauzer (black/silver) 7 10:39
Zwergschnauzer (black) 7 11:04
Zwergschnauzer (pepper/salt) 12 11:29
Deutscher Mittelspitz (black,brown) 3 12:11
Deutscher Mittelspitz (any colour) 3 12:22
Deutscher Kleinspitz (white) 1 12:33
Deutscher Kleinspitz (black,brown) 3 12:36
Deutscher Kleinspitz (any colour) 2 12:47
Zwergspitz 20 12:54

Schipperke 3 14:04
Deutscher Schäferhund (langstockhaar) 7 14:15
Deutscher Schäferhund 20 14:40

Sunnuntai 19.2.2017:

8. Rings. Marko Lepasaar (Estonia) 97
Zwergspitz 19 9:00
Deutscher Kleinspitz (black,brown) 3 10:07
Deutscher Kleinspitz (any colour) 4 10:18
Deutscher Kleinspitz (white) 1 10:32
Deutscher Mittelspitz (black,brown) 3 10:35
Deutscher Mittelspitz (any colour) 4 10:46

Wolfspitz (Keeshond) 5 11:00
Samoiedskaia Sobaka 17 11:18
Fox Terrier-Wire 3 12:18
Suomenajokoira 4 12:29
Basset Hound 3 12:43
Berner Laufhunde 2 12:54
Petit Basset griffon vendéen 1 13:01
Bayrischer Gebirgsschweisshund 4 13:04
Porcelaine 1 13:18
Lhasa Apso 4 13:21
Shih Tzu 3 13:35
Cavalier King Charles Spaniel 16 13:46

Omistajalistat:
http://www.kennelklubs.lv/images/stories/-2017-F/dalibnieki%20ksenijai.doc

Tsemppiä kehiin menijöille!! bounce
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 351
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa