Kaunasin (Liettua) KV-näyttelyiden (28.1. - 29.1.2017) aikataulut julkaistu!

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Kaunasin (Liettua) KV-näyttelyiden (28.1. - 29.1.2017) aikataulut julkaistu!

Viesti kirjoittaja Retu-97 lähetetty Ti Tammi 17, 2017 3:26 am

Lauantai 28.1.2017
Ringas 13 Rui Oliveira (Portugal)

Dachshund Standard Langhaar 664-676 10:00
Bouvier des Flandres 43 10:36
Polski Owczarek Podhalanski 63-64 10:39
Berger Belge Tervueren 32-33 10:45
Berger Belge Groenendael 29-31 10:51
Deutscher Mittelspitz 918-922 11:00
Deutscher Kleinspitz 891-899 11:15

Siberian Husky 856-866 11:42
Samoiedskaja sabaka 833-855 12:09
English Cocker Spaniel 1065-1071 13:18
Welsh Springer Spaniel 1172-1173 13:39
English Springer Spaniel 1072-1077 13:45
Flat Coated Retriever 1151-1167 14:03

Omistajalista: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/k-Savininkai-28d1.pdf

Sunnuntai 29.1.2017
Ringas 12 Oleg Yanchev (Russia)


American Bulldog 1534 10:00
Catahoula leopard dog 1544 10:03
Harlequin miniature 1553 10:06
Lithuanian Hound 1545-1549 10:09
Biewer terrier 1538-1543 10:24
Vostochno Evropeiskaya Ovcharka 1550-1552 10:42
Deutscher Zwergspitz 900-917 10:51
Deutscher Kleinspitz 891-899 11:45
Deutscher Mittelspitz 918-922 12:12

Karjalankarhukoira 819 12:27
Lapinporokoira 821 12:30
Swedish Elkhound 882 12:33
Suomenlapinkoira 873 12:36
Suomenpystykorva 874 12:39
American Akita 780-793 12:42
Akita 750-775 13:24

Omistajalista: http://www.kinologija.lt/wp-content/uploads/2016/11/KSavininkai-29d1.pdf

Tsemppiä kaikille menijöille!! Tuloksiakin toivotaan foorumille, kiitos! Razz
avatar
Retu-97

Viestien lukumäärä : 351
Join date : 01.10.2014
Paikkakunta : Saarijärvi

Näytä käyttäjän tiedot http://www.kleinipojat.fi/

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa